Lidé v Go2

Petra
Silva Monreal

Mexiko

garant destinace

Stará se o přípravu a realizaci zájezdů do Mexika, které se stalo jejím druhým domovem. Tato země ji nabídla svou náruč na krásných 15 let. Pohltilo ji svou krajinou, kulturou a hlavně tradicemi. Mexiko je úžasné a pro mexičany se vždy najde způsob k radosti a oslavě, a to je to, co je dělá jedinečnými. Stojí za to poznat jejich kulturu, krásnou přírodu a hlavně krásné karibské moře, pláže a hlavně památky, které si zamiluje každý.

Barbora
Schillerová

Mexiko

senior konzultant

Bára se v GO2 zaměřuje na zájezdy do Mexika. Během studia španělštiny na vysoké škole strávila pár let ve Španělsku a několikrát navštívila Mexiko. To ji nadchlo svými památkami z dob původních civilizací a koloniální architekturou mexických měst. Nejvíc ji baví připravovat klientům individuální zájezdy plánované do posledního detailu. Zároveň se věnuje výuce dospělých, vede kurzy španělského jazyka.

Martin
Slíva

Nový Zéland

garant destinace

Nový Zéland poprvé navštívil, procestoval a prochodil roku 2001, kdy si také poprvé vyzkoušel prùvodcování. Od roku 2004 žije na Novém Zélandu v Te Anau. Byl zakladatelem a spoluvlastníkem CK True Travel. Po mnohaleté spolupráci s CK Go2 se stal Martin její součástí na Novém Zélandu. Zkušenosti z více jak 15 let práce v novozélandském turismu a osobní znalost všech koutù NZ sdílí s kolegy z Go2. Připravuje jak skupinové zájezdy, tak individuální cesty šité na míru.

Petr
Musílek

Nový Zéland, Austrálie a Pacifik

koordinátor destinací

Detailní znalost Austrálie a Pacifiku - to v Go2 čekejte od Petra. Jeho doménou jsou skupinové zájezdy, specializované uzavřené programy, servis ostatním českým CK i objevování nových destinací v Austrálii a Pacifiku. Mezi jeho aktivity patří také průvodcovská činnost, propagace cestování po Austrálii, garance knižního průvodce National Geographic o Austrálii, spolupracuje s Českým rozhlasem. Mimo Go2 létá na paraglidu, miluje sushi, single malt whisky a zlaté retrívry.

Tereza
Vondrová

Nový Zéland, Austrálie

senior konzultant

V cestovní kanceláři Go2 zajišťuje kompletní přípravu programů pro klienty, kteří se chystají navštívit Austrálii, Nový Zéland a ostrovy Pacifiku. V australském Sydney pracovala a studovala tři roky a během této doby procestovala všechny tyto oblasti. Své zkušenosti dokáže využít při plánování ideální dovolené dle specifických přání každého klienta.

Tomáš
Machálek

Nový Zéland

konzultant

Na Novém Zélandu Tomáš strávil rok svého života a procestoval ho křížem krážem. Jeho srdce si získala zejména oblast Central Otago díky jedinečné krajině a nádherným vinicím. Miluje trilogii Pán prstenů, která se na Novém Zélandu natáčela a osobně navštívil spoustu filmových lokací. Podíval se také na pacifické ostrovy Vanuatu a Nová Kaledonie a následně procestoval Thajsko, Vietnam a Kambodžu. Zajímá se o šerm, divadlo, film a cestování.

Petra
Lasovská

Nový Zéland

konzultant

Během studií propadla Petra cestování. Vše začalo dobrovolnickou stáží v Peru, kde ji učarovala místní kultura a vřelost lidí. Zjistit více o jiných zemích se vydala po Evropě, Mexiku, USA a nakonec rok žila a studovala v Japonsku. Život v zahraničí měl něco do sebe, a tak se po ukončení magisterského studia vydala na roční zkušenou na Nový Zéland, kde pracovala na výletní lodi v Milford Sound. Zéland procestovala skrz na skrz a své zkušenosti nyní využívá k tomu, aby pro Vás připravila nezapomenutelné zájezdy. Má ráda knihy, tanec, treky hluboko v horách a jízdu na koni.

Ondřej
Kotáb

Nový Zéland

průvodce

Ondra si splnil dětský sen plavit se po světových oceánech. Až se jednoho dne ukryl před nepřízní počasí na Novém Zélandu. A doslova tu zakotvil. Na moře stále vyplouvá a pomáhá méně zkušeným majitelům plachetnic. V letním období pak kormidluje silniční koráb a klientům předává zážitky spojené s životem na pevnině novozélandské.

Ada
Tzoneva

Indonésie

garant destinace

Jako garant destinace Indonésie se stará hlavně o skupinové a individuální zakázky. Cestuje již od malička, kdy střídavě žila v Sofii a Praze, během studií na Filozofické fakultě UK žila 2 roky v Brazílii a půl roku v Portugalsku. Po studiích se vydala na svoji osudovou cestu, která ji zavedla až do exotické Indonésie. Společně se svojí rodinou se tam každoročně vrací, aby načerpala novou inspiraci, aktuální novinky a energii na další rok.

Veronika
Juríková

Vietnam

garant destinace

V CK Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů do Vietnamu. Během studia v Maďarsku se cestování stalo její velkou zálibou. Po skončení vysoké školy zaměřené na cestovní ruch se rozhodla spojit svoji profesní kariéru s koníčkem. Vietnam ji očaroval rozmanitostí krajiny, nedotčenou exotickou přírodou, vynikajícím jídlem, vřelým přístupem a přátelskou povahou místních lidí.

Michaela
Hanušová

Srí Lanka a Maledivy

garant destinací

Po několika měsících strávených na Srí Lance, kde ji uchvátila místní krajina, příjemní lidé, lahodné jídlo i nespoutaný oceán, se rozhodla pomoci zprostředkovávat poznávání této krásné země ostatním cestovatelům a v roce 2013 se připojila k týmu Go2. Jejím cílem je, abyste si ze Srí Lanky přivezli zážitky, na které budete dlouho vzpomínat.

Věra
Kusá

Srí Lanka

senior konzultant

Věru zastihnete jak v pražské kanceláři, tak na Srí Lance, kde průvodcuje zájezdy. Žije střídavě v Čechách a na Srí Lance, kam se poprvé dostala jako turistka. Místní kultura ji uchvátila a je to jeden z důvodů, proč se tam každoročně vrací. V Go2 připravuje a realizuje zájezdy na Srí Lanku a Maledivy. Snaží se propagovat Srí Lanku takovou, jaká je, a to lidé oceňují.

Nikola
Štěrbová

Vietnam

senior konzultant

Doménou Nikoly jsou skupinové a individuální zájezdy šité na míru. V cestovním ruchu působí od roku 2010 jako průvodkyně, později začala pracovat v cestovní kanceláři. Vietnam poprvé poznala jako baťůžkářka v rámci velké cesty po Asii. Ráda by klientům Go2 zprostředkovala autentické zážitky, aby poznali i běžný život této pestré a nádherné země. Kromě cestování se zajímá o výuku cizích jazyků, vyučuje španělštinu a portugalštinu.

Karolína
Nedvědová

Mauricius a Vietnam

senior konzultant

Karolína v Go2 zajišťuje organizaci zájezdů na ostrov Mauricius a sousední Reunion. Ráda pro Vás naplánuje i kombinovanou návštěvu těchto dvou destinací dle Vašich požadavků a přání. Během svých cest navštívila mimo jiné celou řadu asijských zemí, které si oblíbila zejména díky přívětivým lidem a dobrému jídlu. Na Mauriciu se zamilovala do nádherných pláží, na Reunionu ji uchvátila divoká příroda a aktivní vyžití. Kromě destinace Mauricius zajišťuje také cesty do Vietnamu.

Radek
Dymeš

Japonsko

garant destinace

Jako garant destinace připravuje a realizuje zájezdy do Japonska. Do Země vycházejícího slunce se dostal po svých mnohaletých pobytech v zahraničí a Japonsko se mu nakonec stalo osudovým. Již od roku 2006 se i mimo Go2 pohybuje v cestovním ruchu, zná japonskou kulturu a Zemi vycházejícího slunce celou procestoval. Jeho snahou je, abyste si přivezli spousty příjemných zážitků a seznámili se s japonskou kulturou a jeho tradicemi. Ve volném čase se věnuje cestování a lyžování.

Aneta
Maříková

rezervace letenek
Jejím cílem je vyhledat vždy to nejvhodnější letecké spojení podle individuálních požadavků. Cestování se stalo její vášní a chtěla by procestovat Asii, Ameriku a jednou také Austrálii. Obor cestovní ruch vystudovala na vysoké škole a první pracovní zkušenosti v tomto oboru získala jako průvodkyně. Miluje létání nejen velkými dopravními, ale i menšími vyhlídkovými letadly a ultralighty. Pokud necestuje a nelétá, jezdí na koni a sportuje.

Denisa
Reisingerová

rezervace letenek
Hledáte-li nejlepší, nejrychlejší, nejlevnější nebo nejluxusnější letecké spojení do všech koutů Planety, zajímá-li Vás cokoliv z leteckého odvětví, chcete-li se dozvědět horké novinky ze světa aerolinek, obraťte se na Denisu. Cestování je její vášeň, práce s letenkami je jejím koníčkem a neunikne jí žádná výhodná nabídka z cestovatelského světa. Spolehlivě a bezpečně Vás dostane do Vašich snových destinací. Má slabost pro mentalitu jižních zemí a Kolumbii, jako správná Moravačka miluje tanec, zvláště pak salsu a dobré víno s partou přátel. Volný čas tráví nejraději v teple u moře nebo u dobrých filmů.

Marcel
Žitník

rozvoj společnosti

 

Zkušenosti v oblasti cestovního ruchu získal v australských cestovních kancelářích. Zde pracoval na různých pozicích až do roku 2007, kdy byla založena cestovní kancelář Go2Australia jako servisní organizace pro české cestovní kanceláře. Od roku 2005 žije střídavě v Indonésii a Austrálii. Jeho cílem je nabídnout autentické zážitky a zkušenosti, které vždy vychází z požadavků klientů.

Monika
Meszarošová

CA SOLID-STAR Slovensko
V cestovním ruchu působí od roku 2008, kdy začala pracovat v cestovní agentuře. V roce 2011 si otevřela vlastní cestovní agenturu pro individuální klientelu CA SOLID-STAR, která se stala výhradním zastoupením společnosti Go2 na Slovensku. Její prioritou je maximální spokojenost klientů, samozřejmostí je připravit pro klienta nejvýhodnější nabídku podle zadaných kritérií.

Dominika
Šubová

konzultant
V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Srí Lanku a Maledivy pro klienty ze Slovenska. Hned po první návštěvě jí Srí Lanka uchvátila svou krásnou přírodou a dlouhou historií. Odvezla si spoustu zážitků, které dál předává svým klientům a chce, aby si z dovolené přivezli nezapomenutelné zážitky.

Nikola
Mačugová

hlavní zástupce Go2 na Slovensku
Je hlavní zástupkyní GO2 na Slovensku. Zároveň má na starosti prodej zájezdů na Slovensku a rovněž v České republice. Poznávání jiných zemí ji uchvátilo už dávno. Během studií pracovala v USA a ve Spojeném království, avšak rozhodla se vrátit a prostřednictvím GO2 připravuje zájezdy pro jiné. Taktéž se věnuje i tlumočení a překladům.

Pavla
Janková

USA

garant destinace

Pavla je hlavním garantem programů a zájezdů do USA. V cestovním ruchu pracovala již při studiu a po jeho ukončení strávila půlroku v Austrálii. V roce 2003 se poprvé dostala do vytouženého New Yorku a na západ USA, kde ji uchvátila tamní příroda. Od té doby do USA vycestovala několikrát, miluje řízení nekonečnými americkými silnicemi, bezprostřednost Američanů a dobré jídlo. Na rodné Moravě si nadevše cení posezení s přáteli u dobrého vína a saunu.

Alena
Lundová

Vietnam

konzultant

Aktivnímu cestování a objevování nových destinací se Alena věnuje od roku 2010. Studovala v Austrálii, procestovala Nový Zéland, několik let strávila v Kanadě a na kole projela Japonsko, Střední a Jižní Ameriku. Vietnam jí učaroval skvělým jídlem, pestrou přírodou, přátelskostí místních obyvatel a zcela odlišným stylem života. Tuto zkušenost velmi ráda zprostředkuje všem klientům Go2. Ráda by, aby klienti díky cestování a autentickým zážitkům snadněji překonávali předsudky a byli zvídaví.

Natalie
Kubenková

Indie a Nepál

garant destinací

Natalie realizuje individuální a průvodcovské zájezdy do Indie. Již v útlém věku se cestování a poznávání nových krajů a jejích obyvatel stalo její velkou zálibou, kdy žila přes rok v Rumunsku. Život v cizí zemi a vzdělávání v britském systému školství způsobili v jejím životě velký obrat. Touha po poznání dalších zemí a jejích obyvatel, zachycení pestrosti života, vedlo k návštěvě mnoha zemí Evropy a Asie. Čím se pro Natalii stala zrovna Indie výjimečnou? Především svou jedinečnou atmosférou, exotickou krajinou, bohatou a unikátní kulturou a náboženstvím.

Lucie
Jonášová

Tanzánie a Zanzibar

vedoucí kanceláře, garant destinací

K práci v GO2 se Lucie dostala po návratu z Afriky, kde více jak tři roky pracovala na Zanzibaru a podílela se na stavbě unikátního hotelového komplexu na severním pobřeží. Před tím strávila nějaký čas na Maledivách, kde byla opět součástí týmu, který na opuštěném ostrově realizoval jeden z nejkrásnějších hotelových resortů v této oblasti. Díky těmto zkušenostem a i studiu cestovního ruchu, má v GO2 ve své kompetenci chod kanceláře v Praze, ale i v Brně. Čas strávený v Africe a veškeré zkušenosti s tímto kontinentem předává klientům, kteří mají zájem vycestovat s GO2 do Afriky a proto je současně i garantem pro Tanzánii a Zanzibar.