Skupinové programy na zakázku

Zájezdy na míru - cestujte tématicky podle toho, co vás baví a zajímá

Využijte našich bohatých zkušeností! V Jižní Americe dlouhodobě žijeme a cestujeme již několik let. Připravíme vám tématický program na zakázku s originálním itinerářem podle vaší cestovatelské diagnózy.

 • rodiny s dětmi a skupiny přátel
 • cestování za přírodou, turistika v horách, golf, fotografické zájezdy
 • znalce čaje, kávy i vína
 • zájemce o předkolumbovské kultury
 • incentivní a firemní turistika
 • zájmové a profesní skupiny
Skupinové programy na zakázku
Petra Silva Monreal
Garant destinace Latinská Amerika

"Latinská Amerika je plná neuvěřitelných lákadel, kterým se prostě nedá odolat."

neváhejte se na nás obrátit
+420 774 414 644, +420 216 216 439
Skupinové programy na zakázku

Přátelé, kamarádi, rodina

Cestujete s rodinou, ve dvojici či ve skupině za doprovodu svých přátel a kamarádů?
Máte již předem vyhrazené své společné cestovatelské cíle a přání, co rozhodně navštívit a co nesmíte vynechat ve vašem programu?

 • Jižní Ameriku známe z mnoha úhlů a dokážeme se vcítit do vašich potřeb.
 • Rádi vám sestavíme originální program na míru dle vašich zájmů, přání a tužeb i dle časových a finančních možností. Mimojiné představíme nabídku nevšedních aktivit.

NÁŠ TIP

Skupinový zájezd na míru, do Jižní Ameriky je vždy lepší poptávat v dostatečném předstihu, před odjezdem. Jen tak, vám pak můžeme nabídnout ty nejvýhodnější a nejlepší letenky a včas zarezervovat vybrané aktivity a také cenově optimalizovat celý zájezd, ve váš prospěch!

Skupinové programy na zakázku

Cestování za přírodou, turistika v horách

Kontinent Jižní Amerika, kterým prochází rovník a obratník Kozoroha, ukrývá 12 států, rozprostírajících se od oblasti horkého rovníku až po mrazivou Patagonii na jižní polokouli. Jižní Amerika nabízí nespočet překrásných míst, které stojí za to vidět. Kontinent je na západě ohraničen Tichým oceánem a na východě Atlantickým oceánem. Na jihu odděluje Drakeův průliv jižní cíp kontinentů tvořený ostrovem Ohňová země od Antarktidy. Dramaticky stále se měnící charakter zdejší krajiny vás přivede na pozoruhodná panoramata.

Jižní Amerika totiž není jen hluboká zeleň Amazonie a karneval v Rio de Janeiro. Hlavním lákadlem pro všechny turisty je bezpodmínečně zdejší rozmanitá kultura, koloniální architektura a nádherná příroda, která vás nemine, pokud zavítáte do Chile, Peru nebo Ekvádoru. Navíc se říká, že tamní kultura je zde stále ovlivňována přítomností dávných božstev. Kdo z vás se chce vydat na unikátní trek po jihoamerickém Měsíci v poušti Atacama a do světoznámého Moon Valley?

Baví vás pěší turistika? Chcete se vydat na některou z vícedenních túr? V nabídce toho máme spousty! Objevte s námi např. domorodá tajemství Velikonočních ostrovů a vyšplhejte s námi na vrchol sopky v Ekvádoru nebo si vychutnejte jedinečnou podívanou, v přítmí gejzírů a geotermálních pramenů v Chile.

Rádi vám pomůžeme sestavit aktivní dovolenou s tipy na nejlepší trekingová místa, která nesmíte v Jižní Americe vynechat!

Skupinové programy na zakázku

Zájezdy pro milovníky treků v přírodě

Vydejte se s námi přes tajemné indiánské město Machu Picchu. až po temperamentní argentinské Buenos Aires s barevnou přístavní čtvrtí La Boca. Vaše první kroky vás zavedou do Limy, nejkrásnějšího hlavního města Peru, kde ucítíte jihoamerickou půdu a vydáte se směrem ke Cuscu. Peru bylo od pradávna hlavní říše Inků, kde se dodnes nachází spoustu kulturních památek, které jsou obrazem minulosti na tehdejší slavnou dobu. Není tedy divu, že Peru najdeme i na seznamu památek UNESCO a mimojiné zde dostanete možnost, vychutnat si nezapomenutelnou romantickou atmosféru s panoramickými výhledy na celé město. V Cuscu se budete moci i posilnit na vaši další cestu, tradiční peruánskou kořalkou pisco. Machu Pichu posvátné město, nacházející se uprostřed džungle vám představí majestátní chrámy a pokud zdoláte jeho vrchol, budete ohromeni nezapomenutelným zážitkem.

 • Přes vnitrozemí Bolívie se dále můžete vydat do města s překrásným panoramatem šesti-tisícových hor - La Pazu. Odtud pak můžete pokračovat na Měsíční údolí - Valle de Luna a dále pak postupovat do Chile.
 • Dále můžete zvolit variantu trekingu z Limy směrem do nejznámějšího andského hřebenu Cordillera Blanca s proslulým nejvyšším vrcholem Huascarán (6 768m). Také můžete spatřit nejkrásnější sněhovou horu světa Alpamayo. Jihoamerická pohoří s nejvyšší koncentrací šestitisícových vrcholů, jako je pohoří Cordillera Huayhuash, lákavě vyzývají k návštěvě všechny dobrodruhy.

NÁŠ TIP

Užijte si s námi poutavé a scénické horské výšlapy a absolvujte jeden ze slavných treků Santa Cruz v pohoří Cordillera Blanca, který je součástí NP Huascarán. Společně zavítáme i do andských vesniček Cashaampa či osady Vaqueria z velkolepého horského údolí Santa Cruz přes sedlo Punta Union (4760 m) až do údolí Huaripampa.
Pro zdatnější jedince je zde i nabídka výstupu na vrchol Pisco.

Skupinové programy na zakázku

Český průvodce na úvod a pak cestování po vlastní ose

Užijte si bezstarostného příjezdu do Jižní Ameriky.
V prvních dnech budete ve společnosti osobního českého průvodce, který vám představí zemi jako takovou, v opravdové realitě a obeznámí vás s pár důležitými informacemi na úvod.

Hned po vašem příletu vás vyzvedne do auta, takže následně během jízdy, budete mít dostatek času na načerpání energie po vašem dlouhém letu.
Poté seznámeni se všemi informacemi, obohaceni o osobní tipy na cestu a poučeni o všech záludnostech v Jižní Americe, budete pokračovat dále sami a po vlastní ose:

 • Bezpečný začátek cestování - po dlouhém letu budete první dny v rukách profesionála.
 • Seznámení se s reáliemi, které byste těžko získali během cestování pouze po vlastní ose.
 • Náš průvodce je empatický, navrhne i některé extra tipy na cestu.
 • Po úvodním seznámení o JIžní Americe budete nadále cestovat nerušeně sami.
 • Program sestavený přímo na míru.
Skupinové programy na zakázku

Zájezdy pro znalce čaje a kávy

Americký kontinent je celkově málo významným producentem čaje a to jak z hlediska kvality, tak z hlediska kvantity. Čajovník je zde pěstován v tropickém a subtropickém podnebí s dostatkem vláhy i vlhkosti. Lístky tak dorůstají velmi rychle, sklizně jsou proto poměrně časté a většinou jsou prováděny strojově.

 • Brazílie je jednou z nejdůležitějších pěstitelských oblastí, kde ekonomika stojí na exportu kávy a je právem nazývána “královnou” kávového trhu.
 • Přečtěte si více o víně a čajích z Jižní Ameriky.
Skupinové programy na zakázku

Golfové pobyty a zájezdy s golfovým programem

Co takhle aktivní a sportovní dovolenou s golfovým programem napříč JIžní Amerikou?
Rádi vám zařídíme hru na vybraných hřištích nebo připravíme cestovní itinerář s doporučenými hřišti a vyhrazeným tee time.

 • Golfové nadšence jistě bude lákat k návštěvě Brazílie, kde je na golf kladen velký důraz.
 • Mezi dvě nejlepší hřiště zde patří Costa do Sauipe Golf Links a Comandatuba Ocean Course. Costa do Sauipe Golf Links leží severně od města Salvador, který se rozkládá na pobřeží Atlantského oceánu, takže vám nabídne mimo golfové prostředí i dechberoucí výhledy.
Skupinové programy na zakázku

Zájezdy pro zájemce o předkolumbovské kultury

Patříte do skupin cestovatelů, které mají hluboký cit a zájem dozvědět se o historii všech navštívených míst? Tak tato volba zájezdu bude pro vás trefa do černého! Dokážeme vyjít vstříc i jednotlivým specifickým skupinám a rádi vás obohatíme o naše nasbírané zkušenosti, vypovídající o historii Jižní Ameriky.

Předkolumbovská kultura Ameriky je mnoha lidem velmi známá díky slavným a často zmiňovaným kulturám Aztéků, Mayů a Inků. Již dle názvu nám také napovídá o tom, že toto období označujeme jako předkolumbovské, jakožto před slavným připlutím Kryštofa Kolumba, v roce 1492. Ovšem předkolumbovská Amerika byla kdysi dávno útočištěm mnoha národů. Mnohé z nich nejsou i doposud stále nijak prozkoumané. Tamní městské kultury byly ovlivněny i příchodem Evropanů, kteří se podíleli na stavbě města. U mnoha archeologů vzbudilo velký a nevšední zájem speciálně kolumbijské město, označované jako “Ztracené město,” neboli Ciudad Perdida. Díky pestrému prostředí celého kontinentu se zde zrodilo nepřeberné množství odlišných kultur.

Mezi nejrozvinutější civilizace řadíme např. mexickou kulturu obyvatel Olméků, neboli také přezdívaných “kaučukových lidí,” dále také kultura Teotihuacán, která je úzce spjata s Aztéky, kteří osidlovali velké území dnešního Mexika a díky nimž se zrodilo několik měst. A v neposlední řadě populární kultura - Mayové, jakožto původní obyvatelé jihozápadního Mexika. Největší skupina moderních Mayu dodnes žije v Mexiku na poloostrově Yucatán, Campeche, Quintana Roo, Tabasco a v Chiapas. Do oblastí centrálních And pak dále patřili např. Chavín de Huantár, Močikové či celá Incká říše.

Skupinové programy na zakázku

Fotografické zájezdy

Jižní Amerika je velmi oblíbeným rájem fotografů. Dramatická krajina, tamní domorodá kulturní tajemství a velkolepé monumenty, které se nachází např. na Velikonočních ostrovech či božská příroda, rozprostírající se na jihu země, přímo láká pro návštěvu každého fotografa!

 • Připravíme vám fotografický zájezd na míru jak pro amatérské, tak i pro profesionální fotografy.
 • Cestujte s místním fotografem, který zná mnohá zákoutí, ví kdy a kde být, na základě mnohaletých zkušeností a dokáže pružně improvizovat.

Incentivní a firemní turistika

Chcete motivovat a inspirovat své zaměstnance? Odměnit své spolupracovníky nebo klienty? Připravíme pro vás nabídku na míru.

 • Máme za sebou mnoho let specializace na Jižní Ameriku.
 • Zařizovali jsme incentivní zájezdy na zakázku pro firmy z mnoha oborů. Máme zkušenosti jak s programy pro náročnou klientelu, tak i s aktivním cestováním za turistikou a trekingem.
 • Dokážeme vyjít vstříc jak náročným, tak i specifickým zadáním firemní klientely.
Skupinové programy na zakázku

Vinařské zájezdy na míru

Zájezdy pro vinaře pořádáme již mnoho let. Víno patří od pradávna do vysoké gastronomie a sklízí nesmírný úspěch zejména u sběratelů či znalců vína. Jižní Amerika je proslavená čtyřmi vinařskými zeměmi: Chile, Argentina, Uruguay a Brazílie.
Přečtěte si více o víně z Jižní Ameriky.

Skupinové programy na zakázku

Cestování s dětmi

Rádi pomůžeme s přípravou pohodové rodinné dovolené, které bude příjemné jak pro vás tak i vaše děti.

Cesta letadlem bývá pro děti dlouhá, ale dá se případně rozdělit na několik úseků a zpříjemnit ji může mezipřistání s noclehem. Zeptejte se našeho letenkáře na vhodné varianty, máme více možností na výběr.

 

Zájmové a profesní skupiny

Jste golfový tým, sportovní tým, milovníci šnorchlování, milovníci trekingu v nespoutané přírodě či snad vášniví znalci vín, čaje a kávy?

 • Připravíme pro vás vhodné zázemí, ať se jedná o sportovní akci nebo úzce zaměřený zájezd.
 • Pracovali jsme s mnoha skupinami jako například: oborové skupiny zemědělců, vinařů, architektů nebo třeba zájemce o fotografování.
Skupinové programy na zakázku

Zájezdy pro milovníky šnorchlování

Neváhejte nás oslovit a kontaktovat pro oblíbené outdoorové aktivity a sestavení vaší dovolené na míru. Představíme vám ty nejkrásnější lokality v Jižní Americe vhodné pro potápění a šnorchlování. Třeba taková Kolumbie je rájem pro všechny potápěče a zájemce o šnorchlování. Rádi vám poradíme a doporučíme ponory, které vyhovují všem úrovním, stejně jako vynikající místa k potápění. Ať už se jedná o profesionální potápění na skalních ostrovech uprostřed Tichého oceánu či o uvolněnější šnorchlování v klidných vodách Karibiku.

Vášnivé zkoumání pod mořem si můžete vychutnat na několika ostrovech Karibiku s krásnými plážemi jako jsou, např.:

 • Ostrovy San Andres a Providencia či izolovaný skalnatý ostrov Malpelo Island, ukrytý ve vodách kolumbijského Pacifiku a vhodný i pro zkušenější milovníky “hardcore potápění”.
 • Mezi další známé oblasti Kolumbie vhodné pro potápění patří, např.: Ostrov Gorgona - známý podvodní ráj s výskytem velrybích žraloků, chráněná zátoka La Piscina, nedotčené a nerušené útesy v Capurgana a Sapzurro, ohromující podmořská říše Taganga nebo i jedinečné chladné Andské jezero Tota.
 • Dále rozhodně doporučujeme navštívit Brazílii a tamní překrásné čisté pláže s průzračně čistou vodou, kde najdete hned několik ideálních míst k potápění a šnorchlování.

NÁŠ TIP

Úchvatná oblast Morro de Sao Paulo, kde můžete pozorovat nádherné korálové útesy a zavítat na překrásné pláže Third a Fourth Beach či do Ponta da Pedra Beach. Také se zde můžete zúčastnit výletu lodí za potápěním, které pořádají místní potápěčské firmy. Nejlepším obdobím pro potápění zde začíná od října do února.