Specialista na Latinskou Ameriku- Go2

Zájezdy na míru, naše doména

Naším cílem je příprava zájezdu pro menší počet turistů či jednotlivce, kteří chtějí cílovou destinaci skutečně poznat. Nemusíte se přizpůsobovat dovolené, dovolená se přizpůsobí Vám. Naší hlavní předností je individuální přístup. Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme dovolenou na Latinskou Ameriku na míru přesně podle Vašich představ a požadavků.

V Latinské Americe nabízíme jak pobytové, tak poznávací zájezdy. Oblíbené jsou také zájezdy kombinované - poznání a relax v jednom. Ke všem výletům nabízíme služby profesionálního českého průvodce.

V cestovní kanceláři Go2 se specializujeme i na zájezdy pro firemní klientelu. Nabízíme programy pro klienty především v exotických destinacích opravdu "na míru"! Při našich zájezdech vybíráme originální lokality a nabízíme pouze kvalitní, osobně prověřená a finančně dostupná ubytování.

Dovolená podle Vás

Chcete skutečně poznat Latinskou Ameriku? Chcete cestovat vlastním tempem a prozkoumat pláže a hory nebo zjistit více o kultuře? Máte jiné specifické požadavky ohledně ubytování? Neváhejte se na nás obrátit. Toto všechno dokážeme bez problémů vyřešit a navrhnout Vám dovolenou přesně podle Vašich představ. Destinaci detailně známe a není problém upravit zájezd tak, aby vyhovoval Vašim představám.

Zjistěte více o cestování šitém na míru.